Kategorie

Klimatyzator dachowy Bycool SlimFIT

Producent: Dirna
Firma Dirna jest największym i najbardziej uznanym producentem klimatyzacji postojowej w Europie. Od 25 lat dostarcza urządzenia o wysokiej jakości, wydajności oraz funkcjonalności.

Postojowa klimatyzacja SlimFIT Bycool pozwala przedłużyć efekt działania klimatyzacji silnikowej podczas postoju pojazdu, przez co zapewnia komfortowe warunki wypoczynku bez włączania silnika (zasilanie jedynie z akumulatora). Sprawdza się najlepiej podczas nocnych postojów. Jest niezależna, cicha i efektywna. Funkcjonuje w trybie automatycznym lub manualnym. Sterowana pilotem lub za pomocą wbudowanego panelu kontrolnego. Posiada 5 prędkości nawiewu. Programowanie czasowe.

Urządzenie idealne do ciągników siodłowych z wysoką kabiną. Możliwość montażu we wszystkich modelach pojazdów*. Dzięki zaledwie 12-centymetrowej wysokości i wyprofilowaniu pod wymiar szyberdachu nie przekracza 4 metrów.

Najlepszą efektywność pracy zapewnia:
- włączenie klimatyzatora SlimFIT 20-10 minut przed zatrzymaniem pojazdu (wbudowana klimatyzacja musi być wciąż włączona);
- zasłonienie żaluzji/zasłon natychmiast po zatrzymaniu pojazdu;
- ustawienie opcji "CA" (automatic control);
- ustawienie kabiny "ze słońcem" lub w cieniu, jeśli pojazd jest zatrzymywany podczas dnia;
- podczas pracy systemu okna kabiny powinny być zamknięte.

ZASADA DZIAŁANIA
Klimatyzacja postojowa utrzymuje chłód z klimatyzacji silnikowej i osusza kabinę samochodu podczas postoju przy wyłączonym napędzie. Zapewnia komfortowe warunki podczas obowiązkowych przerw w gorące i parne dni oraz noce. Produkt składa się z 2 najnowocześniejszych kompresorów Danfoss, które mają najlepsze parametry chłodzenia na rynku. Każdy z kompresorów tworzy niezależny układ, co sprawia że nawet w przypadku awarii jednego układu, drugi będzie dalej chłodził kabinę. SlimFIT posiada podwójne zabezpieczenie chroniące przed spadkiem napięcia na akumulatorze. Zewnętrzna obudowa wykonana jest z tworzywa ABS oraz odporna na działanie promieni UV.

Specyfikacja techniczna Bycool SlimFIT:
· moc chłodzenia - 1400 W
· niskie zużycie energii - pobór prądu: max 18A/h, min. 10,5 A/h
· małe wymiary /wys. x szer. x dł./ - 11,6 x 87,4 x 89,6 cm
· 2 niezależne kompresory
· maksymalny nawiew 840 m3/h !!!
· zdalne sterowanie radiowo nie na podczerwień (pilot i urządzenie nie muszą "się widzieć")
· łatwy i szybki montaż w szyberdachu